Treningi personalne

korekta

Każdy z nas jest inny, ma inne ciało, tryb życia, mocne strony, a także słabości i problemy zdrowotne. Dopasowując program ćwiczeń do własnych potrzeb zwiększasz efektywność, bezpieczeństwo i ogólną satysfakcję z treningu.

Na zajęcia zaprasza Radek Rychlik, nauczyciel z ponad 20-letnim doświadczeniem, prekursor dynamicznych form jogi w Polsce, absolwent warszawskiego AWF-u, mgr psychologii, wykładowca na kursach nauczycielskich jogi. Na swoich zajęciach łączy elementy różnych stylów jogi, Pilates, kalisteniki i treningu funkcjonalnego w oparciu o gruntowną wiedzę anatomiczną oraz ogromne doświadczenie. Radek potrafi pogodzić efektywność z luzem, intensywność z wyrozumiałością i akceptacją, dbałość o bezpieczeństwo z dystansem i humorem.

Dla kogo są polecane zajęcia indywidualne?

1. Dla osób z problemami zdrowotnymi. Im poważniejszy lub bardziej nietypowy problem, tym mniej taka osoba skorzysta na zajęciach grupowych, dużo większe efekty przyniesie podejście indywidualne.

2. Dla sportowców. Każdy sport inaczej wpływa na ciało, jedne części wzmacnia, inne nadmiernie eksploatuje, a jeszcze inne pomija. Indywidualne sesje jogi dają możliwość takiego doboru ćwiczeń, aby zrównoważyć dysbalanse powodowane przez dominującą formę aktywności fizycznej, zapobiegać kontuzjom i poprawić osiągnięcia.

3. Dla osób, które chcą zrównoważyć negatywny wpływ pracy lub innych czynników związanych z trybem życia. W pracy siedzisz cały dzień? A może stoisz, chodzisz lub często się schylasz? Wszystko to ma ogromny wpływ na twoje ciało, ponieważ trwa znacznie dłużej niż treningi. Różne formy pracy obciążają ciało w inny sposób, więc wymagają innych bodźców, żeby je zrównoważyć.

4. Dla osób na każdym poziomie zaawansowania, które nie mają czasu lub możliwości uczestnictwa w zajęciach grupowych.

Formy zajęć indywidualnych:

1. Regularne spotkania na żywo lub online

2. Opracowanie indywidualnej sekwencji ćwiczeń, która następnie może zostać nagrana i jest ćwiczona samodzielnie. Opracowanie sekwencji wymaga wywiadu i na ogół 2 spotkań. Kolejne spotkania umawiane są w miarę potrzeby, aby zmodyfikować ćwiczony zestaw.

Spotkania odbywają się w szkole jogi lub w domu klienta (na terenie Warszawy).

Cennik:

1 zajęcia indywidualne: 250zł

pakiet 2 zajęć + ułożenie indywidualnej sekwencji ćwiczeń: 600zł

kontakt: +48 501 350 137

radek.rychlik@yahoo.pl